Każdy zapalony rowerzysta wie, że odpowiedni rower to jedno, ale akcesoria do niego to zupełnie inna sprawa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby podróż rowerem była komfortowa i bezpieczna. Proponujemy produkty renomowanych producentów, których jakość i trwałość została wielokrotnie sprawdzona w praktycznym użytkowaniu. Wszystko po to, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy oprócz wytrzymałości cenią sobie również niebanalny design. Dzięki naszym kaskom, sakwom, koszom oraz innym akcesoriom rowerowym można wyrazić swój indywidualny styl i skutecznie wyróżnić się spośród innych wielbicieli jednośladów.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem.

Oświetlenie rowerowe

Oferujemy różne rodzaje oświetlenia rowerowego. W zależności od przeznaczenia: lampki przednie, tylne, ostrzegawcze zarówno na baterie, jak i na dynamo, montowane na różne sposoby.

Foteliki dla dzieci

W asortymencie mamy także foteliki dziecięce na rower. Montowane w różny sposób: na bagażniku lub ramie roweru.

Inne akcesoria

Znajdziesz u nas także: dzwonki rowerowe i inne sygnalizatory dźwiękowe, odblaski (na rower i nie tylko), gumy bagażnikowe, latarki, ozdoby na rower oraz wiele innych produktów przeznaczonych do wykorzystania w jednośladzie.