Oferowane przez nasz sklep części rowerowe zaspokajają różnorodne potrzeby klientów w zakresie wyposażenia ich ukochanego jednośladu. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości bezpiecznych produktów renomowanych producentów w najlepszych cenach. W ofercie mamy rozwiązania zarówno dla rowerzystów rekreacyjnych, jak i wyczynowych. Dętki, chwyty kierownicy, pedały, siodełka to tylko niektóre z produktów, które oferujemy. Bez cienia fałszywej skromności możemy powiedzieć, że każdy właściciel roweru znajdzie w naszym sklepie części, jakich potrzebuje.

Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami naszej propozycji.

Opony

Opony rowerowe (i nie tylko) przeznaczone do różnych typów jednośladów (różna szerokość, tekstura), w rozmiarach od 12 do 28 cali.

Pedały rowerowe

Pedały rowerowe dla różnych typów rowerów. Wykonane z plastiku, metalu lub aluminium. Różne rodzaje i rozmiary.

Czytaj więcej...

Dętki rowerowe (i nie tylko), z wentylem rowerowym (DV) lub samochodowym (AV), na koła o średnicy ("): 7, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 27, 28 oraz inne niestandardowe.

  

  

Czytaj więcej...

Opony rowerowy (i nie tylko) przeznaczone do różnych typów rowerów (różna szerokość, tekstura), w rozmiarach od 12 - 28". 

 

  

 

Czytaj więcej...

Pedała rowerowe dla różnyc typów rowerów. Wykonane z plastiku, metalu lub aluminium. Różne rodzaje i rozmiary.

 

  

  

Czytaj więcej...

Siodełka rowerowe do różnych typów rowerów. Różne rodzaje. 

 

 

 

Czytaj więcej...

Chwyty kierownicy do różnych typów rowerów. Różne kolory i rodzaje. 

 

 

 

Czytaj więcej...

Szeroki wybór klocków hamulcowych do różnych typów mocowań.

 

  

 

Czytaj więcej...

Prócz wcześniej wymienionych części rowerowych znajdziesz u nas również: wianki, osie, linki hamulca i przerzutek, osłony łańcucha, łańcuchy, kasety, przerzutki, wkłady supportu i wiele innych.