Marzysz o motocyklu? Dobrze się składa. Nasza oferta to duży wybór jednośladów w przystępnej cenie. Odwiedź nasz salon w Niepołomicach i spełnij swoje marzenie. Służymy pomocą!

Czytaj więcej...
   
 CENA: 7999 zł

 

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z motocyklami i kręcą cię uniwersalne maszyny ze sportowym zacięciem, to doskonale trafiłeś! Pulsar 125 to pełen charakteru pojazd, który został stworzony, by spełnić oczekiwania nie tylko początkujących motocyklistów. To pierwszy na świecie motocykl w klasie 125 z 4-zaworowym silnikiem DTS-i, zapewniającym najlepsze doznania i nieprzerwaną radość z jazdy. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym jak podwójny zapłon cyfrowy, elektroniczny wtrysk paliwa, czy specjalna konstrukcja układu korbowo-tłokowego, silnik bez problemu uzyskuje większą prędkość obrotową bez najmniejszego przeciążenia. Te zabiegi pozwoliły na osiągnięcie takiego stosunku mocy do wagi, jaki konkurencja uzyskuje dopiero w wyższych klasach pojemnościowych. Pulsar 125 zachowuje przy tym wydajność spalania, z której znana jest klasa motocykli o pojemności 125 cm³. 3

Czytaj więcej...
   
 CENA: 10999 zł

 

Pulsar NS 200 ma wszystko, co potrzebne, by przenieść Twoje motocyklowe doznania na wyższy poziom. To jednoślad, który powstał z myślą o poszukujących codziennego zastrzyku emocji i wyrafinowanych rozwiązań. Odważna, dynamiczna stylistyka nadwozia, w połączeniu z pierwszym na świecie 4-zaworowym, trójświecowym silnikiem DTS-i, sprawiają, że NS 200 elektryzuje pod każdym względem. Moc 23,5 koni mechanicznych i 18,3 Nm momentu obrotowego, przy niskiej masie własnej, potrafią zadziwić niejednego niedowiarka. Oto najbardziej wyrafinowany uliczny wojownik w swojej klasie. 

Czytaj więcej...
   
 CENA: 12999 zł

 

Ten motocykl, to najszybszy Pulsar w historii marki. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu zaawansowanej technologii, za jego sterami poznasz smak prawdziwej adrenaliny. Skonstruowany na nowo i od podstaw Pulsar RS 200, mimo niewielkiej pojemności, pozwala wkroczyć w świat sportowego dreszczyku emocji. Wszystko dzięki zaawansowanej konstrukcji silnika, na którą składają się m.in. czterozaworowa głowica, aż trzy świece zapłonowe, układ elektronicznego wtrysku paliwa, chłodzenie cieczą i 6-biegowa skrzynia biegów. Rozwijający aż 24,5 KM silnik wspierany jest przez optymalnie zestrojone podwozie oraz wydajne hamulce z tarczą o średnicy 300 mm z przodu, 230 mm z tyłu oraz układem ABS. 

Czytaj więcej...
   
 CENA: 14999 zł

Sięgnij po przygodę życia. Przemierzaj świat, uchwyć fascynujące trasy i niezapomniane przeżycia za pomocą jedynego w swoim rodzaju Sports-Tourera. Wjedź w świat pełen przygód, przyjemności czerpanej z podróżowania i dreszczyku sportowych emocji. Wszystko to i jeszcze więcej dostarczy ci Dominar D400 – motocykl o sportowym zacięciu, połączonym z turystycznym charakterem. Dynamicznie pokonywane zakręty, czy dające dużo emocji przyspieszenia, a także komfort bezpiecznej jazdy nawet na długich dystansach – wszystko to zapewni ten jeden motocykl.

 

Czytaj więcej...
   
 CENA: 8599 zł

 

Dostępny w kolorach:

        • czarny
        • grafitowy

Czytaj więcej...
   
 CENA: 8599 zł

 

Dostępny w kolorach:

        • czarny
        • brązowy

Czytaj więcej...
   
 CENA: 6999 zł

 

Dostępny w kolorach:

        • czerwony
        • czarny

Czytaj więcej...
   
 CENA: 4999 zł

 

Dostępny w kolorach:

        • czarny
        • szary

Czytaj więcej...
   
 CENA: 5999 zł

 

Dostępny w kolorach:

        • czarny
        • czerwony
        • granatowy