U nas znajdziesz rowery Romet!

Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jednośladami, czy jesteś doświadczonym weteranem szos – w naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele rowerów, które zaspokoją Twoje aktualne potrzeby. A dzięki temu, że wszystkie są przygotowane do jazdy, możesz niemal od razu cieszyć się z wyprawy po drogach, bezdrożach i leśnych szlakach.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz zarówno rowery city przeznaczone do jazdy po mieście, jak i szosowe. Nie brak również modeli rowerów MTB czy trekking/cross. A w sekcji Junior znajdują się jednoślady dla młodszych członków rodziny. Warto również wspomnieć, że oprócz rowerów możesz od razu wyposażyć się w niezbędne akcesoria rowerowe podnoszące bezpieczeństwo jazdy oraz jej komfort tj. kaski, ochraniacze, rękawiczki, oświetlenie, liczniki, koszyki czy dzwonki.

Osobny dział w naszym sklepie stanowią części do rowerów, dzięki którym szybko i sprawnie naprawisz swój jednoślad, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Mamy siodełka, klocki hamulcowe, opony oraz inne podzespoły renomowanych producentów. A jeśli naprawa okaże się zbyt skomplikowana czy czasochłonna to zapraszamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego serwisu rowerowego. Jego zespół posiada bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej pracy.